Neden Online Tahsilat?

Mail Order ile Dijital Tahsilat Ne Kadar Güvenli ?
Şubat 3, 2020
Güvenli Dijital Tahsilatın Püf Noktaları?
Şubat 6, 2020

Mobile payment concept, Hand holding Smartphone with processing of mobile payments from credit card

Firmaların ve kurumların en önemli finansal sorunlarının başında, düzenli tahsilat yapamamak gelir. Bu durumlar birçok firma ve kurumlar için, gerek alacak takibinde gerekse de nakit akışlarında sıkıntı yaşatmaktadır. Özellikle yüksek hacimli nakit akışı olan firmalar ve kurumlar için bu sıkıntıları yakından hissetmektedir. Yaşanan bu sıkıntıları çözmek için geliştirilen geleneksel modeller olmakla birlikte, bu modellerin işlevselliği ve verimliliği teknolojinin gelişmesi ile tartışılma noktasına gelmiştir.

Geleneksel yöntemlerin dışına çıkarak online tahsilatı müşterilerinize ve bayilerinize sunmanız size farklı bir tahsilat kanalı açacaktır. Fiziki pos, nakit ya da çek ile yapılan tahsilatın aksine, online tahsilatta herhangi bir zaman sınırı yaşamadan, istediğiniz zaman müşterinizden alacağınızı tahsil edebilirsiniz. Sadece ödeme almak konusunda değil, müşterinize ulaşma konusunda da online tahsilat daha hızlıdır. Kullanıcılarımızın  ödeme yapabilmek için sadece internete bağlı olması yeterli artık.  Ayrıca ödeme zorluğu yaşayan firmalara karşı, online tahsilat sistemini kullanmak, onlara istediği karttan, istediği oranda taksit yapma imkanı sağlayacağı için, onlara da ödeme kolaylığı avantajı sağlar.

Teknolojinin altyapısını kullanarak Türkiyede sanal pos hizmeti veren tüm bankaların ve ödeme sağlayıcılarının  sanal poslarına tek tıkla entegre olabilir ve hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Muhasebenizi kendiniz yapmıyor olabilirsiniz ancak, hesaplarınızı mutlaka kendiniz takip ediyorsunuz. Bir yandan satış ve sipariş peşinde yorulurken, diğer yandan da alacakları takip etmek ciddi iş yükü getirecektir. Bunun üstesinden gelmek için  yazılımlardan faydalanabilirsiniz. Bayilerinizi sisteme tanımlayıp, tahsil edilikecekleri takibini paneliniz üzerinden kolayca yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir